З Днем вишиванки!

Традиційно у третій четвер травня Олевська міська рада приєднується до всеукраїнської ініціативи, спрямованої на популяризацію української вишиванки.

В цей день працівники всіх відділів та управлінь міської ради прийшли на роботу в національному одязі. Кожен виглядав по-особливому урочисто та гармонійно. Вишиванки дивували своєю різноманітністю та красою незвичних орнаментів, адже кожен має свою історію появи національного вбрання: хтось вишивав власноруч, комусь подарували, або ж просто купили, а в когось вишиванка передається з покоління в покоління.

Міський голова Олег Омельчук зауважив: «Дуже приємно, що кожного року все більше жителів нашої громади відзначає День вишиванки. Вдягаючи її на роботу, в школу або ж навіть у садочок, громадяни долучаються до всеукраїнської ініціативи та доводять, що це свято – самодостатнє та варте уваги кожного».

В День вишиванки національне вбрання одягнули різні відділи, установи та підприємства громади та поділилися фотографіями у соціальних мережах.

Загальний відділ

Відділ економічного розвитку, транспорту, туризму, інвестицій та комунальної власності

Фінансовий відділ

Відділ бухгалтерського обліку і звітності