В центрі міста невідомі викрали квіти

В ніч з 10 на 11 червня в нашому місті сталася неприємна подія. Невідомими особами було викрадено десять підвісних квітів у вазонах, які висіли на електроопорах. Підвісні вазони прикрашають центра міста ще з 2017 року. Їх дбайливо висаджували працівники благоустрою міської ради та мали надію, що ці квіти стануть окрасою і радуватимуть око всіх жителів.

Сума завданих збитків складає більше тисячі гривень, тому це вже є кримінальним злочином.

Звернення до правоохоронних органів відправлене. Працівниками вже проводяться оперативно-розшукові заходи щодо встановлення осіб причетних до вчинення крадіжки. Але якщо у Вас є інформація про осіб, що викрали квіти, повідомляйте до Олевської міської ради особисто або за телефоном «гарячої лінії»: 098-836-44-78, або повідомляйте до місцевого відділку поліції.

Давайте дбати про красу, а не руйнувати її, а також поважати один одного, себе, рідне місто і працю інших людей.