В Олевську відбувся урочистий захід до Дня медичного працівника

Традиційно у третю неділю червня в Україні відзначають День медичного працівника – професійне свято тих, хто присвятив себе благородній справі, турботі про життя і здоров’я людини.

Напередодні свята в міському будинку культури відбувся урочистий захід під час якого керівники громади, району та області привітали медиків теплими словами, відзнаками та подарунками.

На початку заходу привітали своїх колег із професійним святом  керівники медичних закладів міста Олена Вишневська та Олег Казюк, які побажали всім колегам міцного здоров’я, бадьорості та ніколи не втрачати людяність, та радості від кожного дня.

З привітальними словами до присутніх звернувся Народний депутат України Володимир Арешонков. Володимир Юрієвич висловив найщиріші слова вдячності медичним працівникам за благородну роботу, яку вони роблять  та побажав міцного здоров’я, багато років щасливого життя та нагородив грамотою та подяками кращих працівників.

Грамоту верховної ради України отримала головний лікар КНП «Олевський ЦПМД» Олена Вишневська. Подяками отримали: медична сестра поліклінічного відділення КУ «Олевська центральна лікарня», заступнику головного лікаря з лікувальної роботи  КУ «Олевська центральна лікарня» Микола Третяков, лікар-стоматолог роботи  КУ «Олевська центральна лікарня» Альона Черних, лікар-ендокринолог  КУ «Олевська центральна лікарня» Клавдія Градова, старша медична сестра хірургічного відділення КУ «Олевська центральна лікарня» Тетяна Охримчук, лікар-травматолог Владислав Рудік, секретар КУ «Олевська центральна лікарня» Галина Фалевко, завідуюча жіночої консультацією Людмила Лузіна, лікар-педіатр Тетяна Козловець, завідувач ФП с. Соснівка Любов Охрімчук.

Заступник міського голови Олександр Ніколайчук привітав також усіх присутніх  зі святом та подякував працівникам медицини за віддану службу і щоденну благородну справу порятунку життя та підтримання здоров’я мешканців громади.

Від Олевсьокї міськї ради подяки та грошові нагороди отримали: медична сестра ЗПСМ с.Варварівка Надія Зинковець, фельдшер с.Корощине Наталія Дмитрук, діловод КНП «Олевського ЦПМД» Діана Мидловець, старша медична сестра Оксана Юрковець, головна медична сестра Ніна Басюк, реєстратор КНП «Олевського ЦПМД» Юлія Берлінова, лікар загальної практики Світлана Курильчук, лікар-педіатр Алла Пономаренко, фельдшер с.Хочине Валентина Скумін, медична сестра ЗПСМ с. Будки Альона Бондарчук, молодша медична сестра хірургічного відділення Олена Гергало, медична сестра хірургічного відділення Людмила Хлань, медична сестра поліклінічного відділення Любов Покальчук, лікар-офтальмолог Лариса Шимко, медична сестра приймального відділення Ірина Ренкас, старша медична сестра терапевтичного відділення Надія Вакуліна, маніпуляційна медична сестра Юлія Ткачук, старша медична сестра ПІТ Олена Михайленко, медична сестра ЛОР відділення Галина Гайченя, фельдшер-лаборант КДЛ Алла Пономаренко.

Отець Олег Свято-Іовського храму теж долучився до привітань та побажав медичним працівникам добра, миру, наснаги, витримки, емоційної стабільності родинного затишку та благополуччя.

Також на свято завітав перший заступник голови Житомирської обласної ради Сергій Крамаренко, який  нагородив кращих працівників медичної галузі відзнаками. Грамоти обласної ради та іменні годинники отримали: лікар невропатолог Михайло Бабич та лікар терапевт с. Дружба Маргаліна Бабкіна.   Подяки голови Житомирської облради Сергій Михайлович вручив: лікарю загальної практики Любові Фіц, медичній сестрі загальної практики Оксані Курбеко та головному бухгалтеру Ніні Мисько. А Грамотою Верховної Ради України нагородив лікаря невропатолога Юрія Шевчука.

Голова Олевського осередку Благодійного фонду Сергія Пашинського Андрій Іванов  побажав медпрацівникам міцного здоров’я, достатку, удачі, наснаги і мирного неба над головою та вручив цінні подарунки від благодійного фонду: завідуючій госпораством КНП «Олевський ЦПМД»  Валентину Макарчуку, старшому водію КНП «Олевський ЦПМД» Ігорю Мельчинському, техніку системного адмінстірування Віталію Бабичу, молодшій медичній сестрі травматологічного  відділення Наталії Власюк, медичній сестрі відділення переливання крові Світлані Федорович.

Голова Олевської РДА Дмитро Лазаренко та заступник голови Олевської райради Олександр Ковальчук також привітали  усіх зі святом, побажали міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, професійних успіхів та вручили відзнаки медичним працівникам.

Також теплими та щирими словами згадали і ветеранів медицини та медиків, які служили у зоні АТО.

З нагоди професійного свята за багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у справу охорони здоров’я населення, високий професіоналізм та за відданість справі було нагороджено більше ста кращих працівників медицини.

Під час усього урочистого заходу для присутніх у залі медичний працівників святковий настрій дарували: інструментальний ансамбль «Фаворит», танцювальний колектив ЦХЕТУМу «Сузір’я», Наталія Романчук, Артем Курбеко, Ігор Васильчук, Тетяна Павлушенко та Світлана Цибаніна.

Більше фото дивіться на нашій офіційній сторінці в соціальній мережі Фейсбук.