Інформація для населення

10 липня 2019 року департаментом агропромислового розвитку та економічної політики Житомирської ОДА спрямовано спеціальну бюджетну дотацію за утримання молодняку ВРХ нараховану на 1 травня 2019 року на відкриті особові (карткові) рахунки вдкритті у відділеннях Приватбанку, Райффайзен Банк Аваль, Укргазбанк, Креді Агріколь Банк, Перший Інвестиційний Банк, ПАТ А-банк, ПАТ Пумб, ПАТ Альфа-Банк.

У зв’язку із поданими невірними рахунками фізичних осіб у відомостях про нарахування спеціальної бюджетної дотації по відділеннях Ощадбанку області, фінансування буде призупинено до 15 липня 2019 року, для актуалізації рахунків.

В подальшому зазначено, що для нарахування спеціальної бюджетної дотації фізичні особи подають до сільських, селищних, міських рад або рад об’єднаних територіальних громад, довідки про відкриття поточних рахунків (карткових) у банківських установах виданих 2019 роком.