У міській раді обговорили план заходів до Дня прапора та Дня Незалежності України

Сьогодні, 1 серпня, міський голова Олег Омельчук провів робочу нараду, яка стосувалася проведення заходів до відзначення Дня прапора та 28-ї річниці Дня Незалежності України.

На нараді також були присутні заступник міського голови Яків Осипчук, начальник відділу культури Ірина Кльоц, директор Олевського ЦХЕТУМу Артем Курбеко, директор Олевського міського будинку культури Павло Халімончук, директор бібліотечної системи Лідія Сібірьова, директор краєзнавчого музею Анна Вжесінська та ін.

Під час наради присутні обговорили ряд важливих питань, що стосуються організації та проведення свят.

Ірина Кльоц озвучила орієнтовний перелік  культурно-масових заходів у святкові дні 23-24 серпня.

Традиційно до Дня прапора заплановано велопробіг та перегляд кінофільму під відкритим небом. На День Незалежності планується танцювально-розважальна програма, спортивні змагання, святково-патріотичний концерт та нагородження та ін.

А трохи згодом на сайті Олевської міської ради буде опубліковано анонс всіх заходів.