Інформаційно-консультативний захід «Соціальне благополуччя» за участі Олевської районної організації Товариства Червоного Хреста

06 та 07 серпня  2019 року співробітниками Олевського районного сектору філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області начальником Наталією Мельник, фахівцем Інною Стожук, фахівцем Анною Симончук був організований інформаційно-консультативний захід «Соціальне благополуччя» в приміщенні Олевського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області спільно з головою Олевської районної організації Товариства Червоного Хреста України Надією Кирилюк.

Представник Товариства Червоного Хреста України ознайомила підоблікових Олевського районного сектору з статусом, метою, принципами, головними завданнями та напрямками діяльності організації. Надія Кирилюк детально пояснила як Товариство надає  допомогу державі у наданні медичної і гуманітарної допомоги під час збройних конфліктів та в мирний час, бере участь у наданні міжнародної допомоги у разі катастроф і надзвичайних ситуацій, забезпечує медико-соціальну допомогу найменш соціально-захищеним верствам населення.

Клієнтам пробації було надано інформацію щодо послуг, які можуть надаватися особам, які хворіють на тяжкі захворювання, соціально-незахищеним громадянам, та які потребують моральної, соціальної, гуманітарної допомоги.