В міській раді обговорили проведення Всеукраїнського  фестивалю «Олевська республіка»

15 серпня в актовому залі Олевської міської ради відбулось засідання, де обговорили проведення IV Всеукраїнського  фестивалю «Олевська республіка» та ІІ відкритого Всеукраїнського патріотичного фестивалю учнівської молоді «Стежками Тараса Боровця».

Міський голова Олег Омельчук проінформував,  що Міністерство молоді та спорту України й на цей рік виділить кошти на проведення Всеукраїнського фестивалю «Олевська республіка». Минулого року хедлайнером фестивалю став Dj Олег Скрипка.

Цього року місце проведення фестивалю не змінюється – локації розміщуватимуться на урочищі «Хутір Радоробель».

На зустрічі присутні визначили напрямки роботи та закріпили відповідальних за їх виконання.