В Олевську відзначили День Державного Прапора України

Сьогодні, 23 серпня, в Олевську відбувся урочистий мітинг, приурочений Дню Державного Прапора України. На площі Соборна зібрались міський голова Олег Омельчук, його заступники Яків Осипчук та Сергій Мельник, працівники міської і районної ради, райдержадміністрації та небайдужі жителі міста аби зазначити свою шану державному символу. Також відбулась урочиста церемонія підняття Державного Прапора України.

До слова були запрошені секретар міської ради Віталій Шейко, керівник апарату райдержадміністрації Леонід Котвицький та заступник голови районної ради Олександр Ковальчук. Вони привітали присутніх зі святом, а також згадали історію нашого стягу.

По завершенню мітингу бажаючі поклали квіти до Обеліску Слави, пам’ятника воїнам-афганцям, меморіального комплексу загиблим воїнам АТО, пам’ятного знаку встановленого з нагоди 70-річчя проголошення Олевської республіки.

Пізніше бажаючі доєднались до патріотичного велопробігу.

Більше фото дивіться на нашій офіційній сторінці у соціальній мережі Фейсбук.