На території Олевського ЦПМД встановлено піднавіс для колясок

У Олевську розпочали реалізовувати проекти бюджету участі.

В минулому році Олевська громада вперше впровадила Бюджет участі. Жителями громади було подано 4 проекти, з яких переміг  проект «Спорт єднає всіх, спортивний клуб Олевськ Таеквон-до ІТФ «Фенікс». Але у зв’язку з високою активністю під час голосування та небайдужістю громадян до інших проектів, а також враховуючи те, що дана практика в Олевській ОТГ впроваджується вперше було вирішено надати фінансову підтримку для реалізації всіх 4-ох проектів.

Наразі реалізовуються проект «Благоустрій території поліклініки по вул. Свято-Миколаївська». На території КНП «Олевський Центр первинної медичної допомоги» вже встановили піднавіс для стоянки дитячих колясок. Також піднавісом знаходиться велопарковка, адже багато пацієнтів приїжджають у медичний заклад на велосипедах.

Надалі інші проекти будуть реалізовуватися найближчим часом.