Олевські борці розпочали навчальний рік з перемог

У Рівному з 13 по 15 вересня відбувся традиційний всеукраїнський турнір з вільної боротьби. Команда борців Олевської спортивної школи боротьби взяла участь у складі 25 юнаків та 3 дівчат.

Протягом двох днів боротьби на килимі наші спортсмени змогли вибороти шість медалей різного ґатунку. Найкраще виступив і став чемпіоном у вазі 23 кг юний борець із філіалу школи боротьби с. Тепениця Литвинчук Богдан, тренер Кострицький А.П. Також у фіналі за перше місце боролись Віктор Пилипчук (с. Корощине) та Ілля Лупаїна (м. Олевськ), які здобули срібні медалі серед 20 учасників.

Наша більш досвідчена борчиня Ілона Вальчук, дворазова призерка України серед дівчат та бронзова призерка Європи серед дівчат, посіла друге місце, поступившись борчині із міста Новоград-Волинський.

Треті місця здобули Віталій Хацаповський (с. Варварівка) та Кравчук Вадим (с. Тепениця). Ці змагання для олевських борців були необхідним стартом перед офіційним командним чемпіонатом області серед ДЮСШ області.