В Олевську представили начальника відділення поліції

1 жовтня начальник Головного управління Національної поліції в Житомирській області Сергій Крупєй представив нового начальника Олевського відділення поліції. Ним став Григоришин Ігор Васильович.

На захід також прибули заступник начальника ГУНП в Житомирській області – начальник кримінальної поліції В’ячеслав Пашковський,  керівник кадрового забезпечення ГУНП в Житомирській області Дмитро Слівінський, начальник Коростенського відділу поліції ГУНП в Житомирській області Михайло Старовойт.

На офіційне представлення також були запрошені міський голова Олег Омельчук, його заступник Олександр Ніколайчук, голова районної ради Віктор Троц, керуючий апаратом РДА Леонід Котвицький, заступник керівника Коростенської місцевої прокуратури Іван Терновий. В ході представлення представники місцевої влади підняли ряд нагальних питань, які потребують нагального вирішення та запевнили керівництво ГУНП  в Житомирській області в ефективній комунікації та співпраці. \