Закуплено контейнери для роздільного збирання відходів

У процесі реалізації проекту з роздільного збирання відходів, що реалізується ГО «Районне товариство охорони природи» у співпраці з міською радою та за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», в Олевськ прибули десять контейнерів. Усі вони мають відповідне маркування «Тільки для паперу», «Тільки для скла» та «Тільки для пластику». На черзі – облаштування майданчиків, які передбачалися проектом як співфінансування з боку громади. За цей час виконавцями проекту планується проведення ряду тренінгів з різними категоріями населення щодо роздільного сортування сміття та з метою використання контейнерів за призначенням.

Також у ході проекту, спільно з окремими підприємцями міста, розпочато акцію «Батарейки, здавайтесь!». З цією метою у торговельних центрах «Все для Вас», «Уборть», магазинах «Люкс», «Шкільний базар» та «Все для дому» встановлено ємності для збору відпрацьованих батарейок та акумуляторів.