В Олевську відзначили День працівників освіти

Щорічно в першу неділю жовтня всі освітяни відзначають своє професійне свято – День працівників освіти. З цієї нагоди 3 жовтня в міському будинку культури відбулися урочистості.

На захід були запрошені працівники загальноосвітніх та дошкільних закладів, вчителі музичної школи та ліцею та гості.

Привітали присутніх освітян заступники міського голови Яків Осипчук та Олександр Ніколайчук. Які побажали присутнім міцного  здоров’я, професійних успіхів, злагоди у сім’ях та мирного неба над головою.

Від Олевської міської ради  грамотами та грошовими преміями були нагороджені: вихователь Кам’янського ДНЗ №9 «Сонечко» Ольга Козачок, вихователь Варварівського ДНЗ №12 «Барвінок» Людмила Дубик, вихователь ЦРД №2 «Сонечко» Вікторія Чорна, вихователі ЦРД №1 «Зірочка» Олена Ковальчук та Віта Павловська, помічник вихователя Зубковицького ЗДО №23 «Малятко» Галина Гайченя, помічник вихователя Тепеницького ДНЗ №24 «Віночок» Наталія Саленко, завідуюча господарством Юрівського ДНЗ №35 «Пролісок» Галина Климовець, вихователь Жубровицького ДНЗ №15 «Чебурашка» Олена Кравчук, вихователь ЦРД №2 «Сонечко» Катерина Попова, директор Перганської ЗОШ Олександр Степанчук, вчитель української мови та літератури Олевської гімназії Ірина Гордійчук, вчитель початкових класів Новоозерянського НВК Людмила Патюк, вчитель математики Жубровицької ЗОШ  Галина Польова, заступник директора з навчально-виховної роботи Кам’янської ЗОШ Людмила Мороз, Вчитель української мови та літератури Покровської ЗОШ Людмила Налапко, заступник директора з виховної роботи Олевської ЗОШ №3 Ольга Фещук, вчитель початкових класів Зольнянської ЗОШ Валентина Мусійчук, вчитель англійської мови Стовпинської ЗОШ Юлія Вакуліна та  вчитель початкових класів Хмелівської ЗОШ Тетяна Михайленко.

Чотири нагороди від Житомирської обласної ради вручив Олександр Ніколайчук. Подяки та грошові  премії отримали головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Олевської міської ради Альона Ковальчук та вчитель зарубіжної літератури Олевської ЗОШ №2 Катерина Ставська, завідуюча ЗДО №10 «Струмочок» Ніна Ковальчук та практичний психолог ЗДО №2 «Малятко» Людмила Кравченко.

Також привітали кращих працівників освіти і відзначили нагородами заступник голови Олевської райради Олександр Ковальчук, начальник відділу освіти, молоді та спорту Валерій Левченко та керівник профспілки працівників освіти і науки Наталія Яценко.

Протягом всього заходу свої музичні вітання дарували присутнім Павло Шинкар, Наталія Романчук, Олена Бреслаш, Тетяна Павлушенко, а також танцювальні колективи «Сузір’я», «Тіп-топ» та ін.

Більше фото дивіться на нашій офіційній сторінці в соціальній мережі Фейсбук.