В Олевську вшанували пам’ять загиблих патріотів

14 жовтня в День захисника України в Олевську вшанували пам’ять захисників Вітчизни. В цей день по всій країні ми складаємо шану та віддаємо данину пам’яті всім, хто у різні часи української історії захищав рідну землю та сьогодні відстоює незалежність та державний суверенітет України.

Участь у заході взяли міський голова Олег Омельчук, його заступник Олександр Ніколайчук,  голова Спілки воїнів-учасників антитерористичної операції Олевського району Андрій Іванов та інші небайдужі жителі громади.

Всі присутні поклали квіти до Обеліску Слави, меморіального комплексу загиблим воїнам АТО,  де хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять загиблих, та до пам’ятного знаку на честь 70-річчя проголошення Олевської Республіки.