Свято для працівників культури та майстрів народного мистецтва

Сьогодні, напередодні свого професійного свята, працівники культури та майстри народного мистецтва відвідали святковий концерт. У міському будинку культури зібралися працівники закладів культури з усієї Олевщини. Цього року для них було організоване справжнє свято, адже концертну програму заходу організував відділ освіти, молоді та спорту. В свою чергу колективи та виконавці, які кожного свята радують нас своїми номерами, мали змогу просто відпочити.

Не обійшлось свято й без вітань. Від імені міської ради, міського голови Олега Омельчука, депутатського корпусу та виконавчого комітету присутніх вітали заступники міського голови Олександр Ніколайчук та Яків Осипчук.

Від Олевської міської ради подяками та грошовими преміями були нагороджені: директор міського будинку культури Павло Халімончук, викладач Олевської музичної школи Тетяна Павлушенко, бібліотекар с.Майдан-Копищенський Світлана Бовкун, художній керівник Олена Бреслаш, технічний працівник будинку культури с.Зубковичі Тамара Поліщук.

Заступник міського голови Олександр Ніколайчук вручив грамоти управління культури та туризму Житомирської обласної державної адміністрації п’ятьом працівникам культури Олевщини.

Заступник міського голови Яків Осипчук подарував торт для всіх присутніх. По завершенню концертної програми солодкий подарунок розрізали та розділили між всіма бажаючими у фойє МБК.

Також працівників культури вітали народний депутат України Володимир Арешонков, заступник голови районної ради Олександр Ковальчук, керуючий апаратом РДА Леонід Котвицький, начальник відділу культури Ірина Кльоц, керівник профспілки працівників культури Лідія Сібірьова.

Працівники культури отримали безліч нагород та відзнак, грошових премій, подарунків, теплих слів та вітань. Для присутніх виступали Артем Курбеко, Володимир Крекотень, сестри Печури, Олександр Талах, Павло Шинкар, Наталія Романчук, «Тіп-Топ», дует Анастасії та Анни.

Більше фото дивіться на нашій офіційній сторінці у соціальній мережі Фейсбук.