Приміщення Лопатицької ЗОШ утеплюється

Продовжується ефективна термосанація Лопатицької загальноосвітньої школи. В рамках проекту «Капітальний ремонт (заходи енергозбереження) будівлі Лопатицької ЗОШ І-ІІІ ступенів по вул. Гагаріна, 50 в с. Лопатичі Олевського району Житомирської області» було замінено та утеплено дах, наразі утеплюються та фарбуються стіни. Раніше в школі було замінено вікна та двері на металопластикові.

На даний момент Лопатицька школа вже набуває сучасного яскравого вигляду. Відповідний проект було включено до переліку об’єктів, що можуть реалізовуватись за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад два роки поспіль – у 2018 та 2019 роках. У 2017 році було замовлено та виготовлено проектну документацію.

Загальна вартість капітального ремонту Лопатицької школи становить понад 8 400 000 гривень.

Міський голова Олег Омельчук та його заступник Сергій Мельник відвідали об’єкт аби особисто подивитись як тривають роботи.

Читайте також: капітальні ремонти у інших навчальних закладах громади: у Зольнянському та Сущанському дитячих садочках.