В Олевську вшанували пам’ять жертв голодоморів

Остання субота листопада – скорботний день для всіх українців, які вшановують пам’ять жертв голодоморів 1921-1923, 1932-1933 та 1946-1947 років.

23 листопада, до Дня пам’яті жертв голодоморів, в центрі Олевська відбувся мітинг-реквієм. Участь у ньому взяли керівники міста та району, працівники установ та організацій, духовенство і небайдужі жителі громади.

До слова були запрошені заступник голови районної ради Олександр Ковальчук  та настоятель Олевського римсько-католицького храму Воздвиження Всечесного Хреста о. Леон.

Всі присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять жертв голодоморів та поставили лампадки у формі хреста.

По завершенню мітингу-реквієму міський голова Олег Омельчук, його заступник Яків Осипчук, заступник голови районної ради Олександр Ковальчук та керівник апарату Олевської РДА Леонід Котвицький відправились вшанувати пам’ять на міське кладовище до хреста, встановленого померлим від голоду в 30-х роках ХХ століття.

Більше фото дивіться на нашій офіційній сторінці в соціальній мережі Фейсбук.