«Всеукраїнський тиждень права 2019 року»

12 грудня 2019 року фахівцем Олевського районного сектору філії ДУ «Центр пробації» Інною Стожук, спільно з спеціалістом Олевського бюро правової допомоги Максимом Завірським було проведено інформаційно-просвітницьку роботу на тематично-виховному уроці в Корощинській загальноосвітній школі для дітей різної вікової категорії до Всеукраїнського тижня права.

В рамках проведеного уроку висвітлили питання захисту прав людини, поняття, сутність та основні механізми їх захисту, права, обов’язки та відповідальність неповнолітніх, види покарань та стягнень, які можуть бути застосовані до неповнолітніх, поняття булінгу та методи запобігання дискримінації та насильства в школі. Мета зустрічі – попередження правопорушень, асоціальної поведінки серед неповнолітніх, профілактика шкідливих звичок та агресивної поведінки, формування  навичок управління своїми емоціями в конфліктних ситуаціях та запобігання насильства в шкільному та родинному середовищі.

Фахівець Олевського районний сектор філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області Інна СТОЖУК