На вул. Партизанська встановили спортивний майданчик

В Олевську на вулиці Партизанська встановили спортивний майданчик. Раніше у відповідному районі не було спеціалізованих облаштованих місць для занять спортом.

Наразі ігровий майданчик поділений на дві зони: для міні-футболу та занять воркаутом. Огорожу на футбольному майданчику встановлено з конструкцій, що були демонтовані зі стадіону «Колос» в рамках реалізації проекту реконструкції. Підготовка території, її розрівнювання, облаштування футбольного майданчика, зварювальні роботи фінансувалися з міського бюджету.

Майданчик для занять воркаутом було встановлено за кошти благодійного фонду «ЛАВ», керівником якого є депутат Верховної Ради України від політичної партії «Батьківщина» Анжеліка Лабунська. Загалом було надано 36 700 гривень.

В подальшому планується благоустрій території та її освітлення.