Новорічний шкільний ярмарок в центрі міста

19 грудня в День Святого Миколая в центрі міста відбувся шкільний новорічний ярмарок. Участь у якому взяли навчальні заклади міста.

На прикрашених столах були представлені різні домашні страви, випічка, консервація та напої. Також можна було придбати новорічні поробки. Креативно до цього підійшла Олевська ЗОШ №3, які представили на захід еко-ялинки, виготовлені із шишок та макаронів.

Придбати страви домашньої кухні збиралось чимало людей, адже школярі роздавали перехожим кульки та з посмішкою запрошували на ярмарку.

Підтримав ініціативу школярів і міський голова Олег Омельчук, який відвідав ярмарок та придбав страви, що готували діти та новорічні вироби ручної роботи.

Музичний супровід був забезпечений Олевським Центром художньо-естетичної творчості учнівської молоді, завдяки якому в центрі міста було весело та дружньо.

Після заходу всі відправились на відкриття ялинки.

Олевська міська рада висловлює вдячність учням, батькам, педагогам за активну участь у заході.

Більше фото дивіться на нашій офіційній сторінці в соціальній мережі фейсбук.