Розпочався капітальний ремонт дороги Олевськ-Тепениця

Розпочався капітальний ремонт дороги Олевськ-Тепениця. Замовник проекту –Управління дорожнього будівництва та інфраструктури Житомирської обласної державної адміністрації. Оголошена початкова вартість виконання капітального ремонту становила понад 30,5 мільйонів гривень.

В реєстрі пропозицій зареєструвалось 6 учасників, які оголошували свої пропозиції щодо ціни. Найнижча вартість виконання робіт виявилась у приватного підприємства «Автомагістраль», яке і стало переможцем.

Таким чином, обсяг фінансування робіт складатиме 18 867 259 гривень. Згідно договору, 30% від суми розпорядник коштів перерахує у поточному році, а 70% – у наступному.

Згідно проекту планується капітальний ремонт на 3023 метрах дороги. Це приблизно від міста Олевськ і через все село Тепениця. У договорі йдеться про завершення капітального ремонту до грудня 2020 року.