Олевський сквер у Європейському журналі

Сквер, який знаходиться в центрі міста Олевськ по вул. Свято-Миколаївська, потрапив до сторінок Європейського будівельного журналу № 3 «Romdom».

Олевська міська рада вперше брала участь  у Міжнародному будівельному конкурсі «Європейська нагорода» та отримала право участі у Фіналі цього конкурсу.

2019 року спеціалісти відділу містобудування, архітектури, будівництва та ЖКГ подали на конкурс два об’єкти: сквер в центрі міста та бульвар Воїнів афганців. Потрапивши у фінал, Олевська міська рада вже отримала дипломи домінантів. А сквер було відібрано одним із кращих та надруковано у 3-тє видання Європейського будівельного журналу «Romdom». Участь у цьому конкурсі брали учасники також і з інших країн: Чехія, Словаччина, Білорусь, Казахстан та Словенія.

«Модернізація року – Європейська нагорода» – це найбільш масштабний будівельний конкурс в Європі.
Мета конкурсу – нагородження найкращих модернізацій та новобудов року, а також їх підтримка та просування.