Благодійний святковий захід

Нещодавно в приміщенні ЦХЕТУМу відбулося справжнє свято для дітей нашої громади.

Організували його прихожани церкви євангельських християнів-баптистів із смт Ємільчине на чолі з пастором Валетином, які досить часто  приїзжають до Олевської громади та ніколи не стоять осторонь проблемних питань жителів.

На передодні великого свята Різдва Хрестового аби привітати зі святами та подарувати приємні емоції благодійники завітали до Олевська та розважали діток.

Для маленьких гостей заходу була підготовлена цікава програма, організатори постарались або діти весело та з користю провели час: разом співали колядки, презентували  повчальну виставу «Ти особливий», разом грали в ігри, дітки звичайно підспівували та  розповідали вірші.

По завершенню всі присутні малу змогу поласувати фруктами в шоколаді, печивом з чаєм та отримали солодкі подарунки.

Більше фото дивіться на нашій офіційній сторінці в соціальній мережі Фейсбук.