В Олевській ДЮСШ відремонтовано покрівлю

Наприкінці грудня 2019 року було завершено капітальний ремонт даху Дитячо-юнацької спортивно школи. В рамках капітального ремонту покрівлю було замінено на односхилу.

В рамках проекту було перекрито дах дерев’яними конструкціями,  утеплено перекриття мінеральною ватою (200 мм), встановлено водостічну систему та змонтовано витяжну систему.

Фінансування проводилось за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2019 році. Загальна сума коштів складає 950 000грн.

Варто зазначити, що виконаний капремонт даху значно покращить існуючий стан будівлі та головне – зупинить її руйнування, збільшить строки експлуатації, зменшить нераціональні витрати теплової енергії. Це дасть можливість забезпечити відповідний температурний режим і підвищить рівень комфорту в приміщенні, а також дозволить впроваджувати чергові кроки для відновлення, переобладнання і модернізації будівлі.