В селі Кишин відбулись громадські слухання

7 лютого у селі Кишин відбулись громадські слухання щодо утворення старостинського округу. У сільському клубі зібрались 74 жителя аби висловити свою думку стосовно порядку денного.

На слуханнях були також присутні заступники міського голови Олександр Ніколайчук та Яків Осипчук, керуючий справами виконавчого комітету Юрій Русин, в. о. старости села Василь Тимощук та депутат відповідного округу Володимир Халімончук.

Обговорюючи питання щодо створення Кишинського старостинського округу  з центром у селі Кишин, що складається із сіл Кишин, Забороче, Болярка та селище Лугове присутні проголосували «за», 1 «проти» та 1 «утримався».

По завершенню слухань було обговорено ряд питань, що найбільше хвилювали місцевих жителів.