В селі Стовпинка відбулись громадські слухання

14 лютого в селі Стовпинка відбулись, вже останні 20 громадські слухання, які стосувались утворенню старостинських округів у Олевській громаді.

На громадських слухання також були присутні міський голова Олег Омельчук, секретар міської ради Віталій Шейко, керуючий справами виконавчого комітету Юрій Русин, депутат округу Володимир Ковальчук та в. о. старости села Микола Кравченко.

В сільському будинку культури у попередньо зазначений час, зібрались 58 активних жителів села Стовпинка та Держанівка.

Всім присутнім детально розповіли про старостинські округи, їх створення та мету, а також відповіли на всі поставлені питання, що стосувались порядку денного. Далі всі жителі округу проголосували «за» створення Стовпинського старостинського округу, що складається із сіл Стовпинка та Держанівка. Жодного «проти» чи «утримався».

По закінченню слухань міський голова Олег Омельчук відповів на усі питання, які турбували присутніх, більшість з них стосувались: ремонту доріг, освітлення вулиць, ремонту школи, земельної та освітньої реформ.