Встановлені норми для нарахування компенсації на придбання твердого палива та скрапленого балонного газу у 2020 році

У поточному році пільги на придбання твердого палива, скрапленого газу надаються у виходячи із розрахунку вартості  однієї тонни твердого палива в сумі 2746,74 грн. та одного балону скрапленого газу в сумі 274,67 грн. на домогосподарство.

Зокрема, розмір грошової компенсації на домогосподарство в залежності від розміру пільги, якою особа користується складає:

на тверде паливо:

– особам з інвалідністю внаслідок війни, пенсіонери галузей медицини, освіти та культури в сільській місцевості –2746 грн. 74 коп.,

– учасникам бойових дій –2060 грн. 06коп.,

– учасникам війни і членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, постраждалим від Чорнобильської катастрофи, ветеранам військової служби, ветеранам органів внутрішніх справ, ветеранам силових структур; багатодітним сім’ям –1373грн. 37коп.

на скраплений газ:

– особам з інвалідністю внаслідок війни–274 грн. 67коп.,

– учасникам бойових дій –206грн. 01коп.,

– учасникам війни і членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, багатодітнимсім’ям–137 грн. 34 коп.