Інформаційна кампанія «Візьміть дитину у родину»

Під таким гаслом працює сьогодні комунальна установа «Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олевської міської ради».
Адже сім’я це неповторне середовище для розвитку дитини, формування її в повноцінну людину і громадянина. У більшості з нас є батьки, рідні та близькі люди, з якими легше долати труднощі. Діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування ж позбавлені цієї життєвої підтримки. У всі часи людство рятувало милосердя та взаємодопомога.

Бажання взяти на виховання дитину народжену іншими, є ознакою нашої культури і виникає тільки у небайдужих, душевно щедрих і готових до самопожертви людей.

Одними з сімейних форм влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування є прийомна сім’я та дитячий будинок сімейного типу. А нещодавно з’явилася нова форма виховання – це патронат над дитиною.

На даний час на території Олевської об’єднаної територіальної громади функціонує один дитячий будинок сімейного типу, в якому проживає і виховується сім дітей-вихованців та сім прийомних сімей, в яких проживає та виховується шістнадцять прийомних дітей, які постійно перебувають під соціальним супроводженням працівників Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олевської міської ради. Та нещодавно, а саме 27 лютого створена ще одна прийомна сім’я – молоде подружжя, яке має власну дитину, виявили бажання і взяли на виховання та спільне проживання ще одну дитину. Також продовжується робота ще з однією особою, яка має бажання створити прийомну сім’ю.

Основна мета сімейних форм виховання – тимчасове утримання (окрім усиновлення) й виховання дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування. Практично кожна дитина, яка сьогодні виховується в інтернатному закладі, мріє про сім’ю.

Якщо Ваше серце наповнює любов до дітей та бажаєте, щоб Ваш дім наповнився дитячим щебетом, маєте бажання взяти у свій дім на виховання та спільне проживання дитину-сироту, дитину, позбавлену батьківського піклування, дарувати їй свою батьківську любов та турботу, створити прийомну сім’ю, дитячий будинок сімейного типу або стати патронатними вихователями звертайтеся за детальнішою інформацією до працівників комунальної установи «Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олевської міської ради» за адресою: м. Олевськ вулиця Володимирська , 1, тел.: 2-16-65. Ми з задоволенням надамо детальну інформацію і допоможемо Вам здійснити такий благородний вчинок.

Залишити коментар