Особи з інвалідністю І групи, підгрупи “А” отримують продуктові набори від Володимира Арешонкова

Понад півтори сотні продуктових наборів було передано до Управління праці та соціального захисту населення Олевської РДА від народного депутата України Володимира Арешонкова.

9 квітня, начальник управління праці та соціального захисту населення Олевської РДА Ольга Островська разом з головою ради Олевської районної організації ветеранів та праці Валентиною Корнійчук передавали набори з продуктами особам з інвалідністю І групи, підгрупи «А». Таких жителів у районі 85. Сьогодні 20 наборів було доставлено по місту Олевськ. Всі інші особи з інвалідністю І групи, підгрупи «А» отримають набори з продуктами вже найближчим часом. Також 70 наборів було передано для комунальної установи «Олевський міський центр соціальної реабілітації дітей з інвалідністю» Олевської міської ради та в подальшому буде передано сім’ям діткам з інвалідністю.