На сайті Олевської громади буде організована пряма трансляція Великоднього богослужіння

Наближається одне з найбільших та найважливіших православних свят – Великдень. Але, нажаль, через пандемію коронавірусної інфекції та запровадження карантину по всій Україні, святкування цього року буде зовсім інакшим.

Кабінет Міністрів на час карантину в Україні не закриває церкви, але масові та релігійні заходи заборонені.  Під час богослужінь на Великдень у храмі одночасно можуть перебувати  не більше 10 осіб, але обов’язковою умовою є дотримання відстані та носіння масок чи респіраторів.

Тож просимо всіх вірян дотримуватись карантинних обмежень та не відвідувати святкових богослужінь в храмах громади.

Також пряма трансляція святкового Великоднього богослужіння із Свято-Миколаївського храму буде організована на офіційному сайті Олевської громади з 00.00 – 03.00 год.

Шановні мешканці громади. Бережіть себе та своїх рідних. Відсвяткуйте Великдень вдома, адже життя та здоров’я кожного з нас  – це головний пріоритет та найбільша цінність.