Підопічні територіального центру отримали великодні подарунки від Андрія Пузійчука

Напередодні Великодня народний депутат України Андрій Пузійчук  передав для підопічних КУ “Олевський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Олевської міської ради” 380 пасок.

15 та 16 квітня в. о. директора Олевського територіального центру соціального обслуговування, надання послуг Владислав Мельник разом з працівниками центру почали доставляти подарунки громадянам, які перебувають на обліку в територіальному центрі та підопічним Кишинського стаціонарного відділення по обслуговуванню одиноких непрацездатних громадян Олевського терцентру. Підопічних привітали з наступаючим святом та побажали міцного здоров’я та довгих років життя.

Працівники Олевського терцентру та підопічні висловлюють вдячність Андрію Вікторовичу, за небайдужість та постійну підтримку, адже враховуючи скрутне становище одиноких людей літнього віку, великодні подарунки стали дуже вчасними і головне те, що разом з цим люди відчувають турботу та піклування.