Онлайн трансляцію Великоднього богослужіння переглянули понад 1000 осіб

Онлайн трансляцію Великоднього богослужіння на сайті міської ради подивилось понад тисячу осіб. У зв’язку з поширенням захворюваності на коронавірус COVID-19 в Україні введенні обмеження щодо масових зібрань.

Аби вберегти місцевих жителів від поширення коронавірусу, Олевська міська рада закликала громадян дотримуватись карантинних обмежень та не відвідувати святкових богослужінь в храмах громади під час Великодніх свят.

Варто зазначити, що служби у храмах проводились, однак, за участю не більше 10 осіб. Обов’язковою умовою є дотримання відстані та носіння захисних масок чи респіраторів усіма присутніми, крім священнослужителя.

Так як до церкви на Великдень щороку йдуть тисячі прихожан, було вирішено розробити графік освячення пасхальних кошиків на різних локаціях у зазначений час.

Разом з тим, на сайті Олевської міської ради проводилась онлайн трансляція богослужіння в Свято-Миколаївській церкві. Відео має 1200 переглядів.