Володимир Арешонков зустрівся з медичними працівниками Олевської ЦЛ

Сьогодні, 11 червня, народний депутта України Володимир Арешонков завітав до комунального некомерційного підприємства «Олевська центральна лікарня» Олевської міської лікарні. На зустріч з нардепом, на території лікарні, окрім медичного колективу, також були присутні голова Олевської РДА Лариса Хоречко, секретар міської ради Віталій Шейко та заступник міського голови Яків Осипчук.

В своєму виступі Володимир Юрійович піднімав питання медичної реформи, медичного страхування, питання адміністративно-територіального устрою, формування ОТГ та об’єднання районів Житомирщини .

Нардеп також подякував колективу за плідну працю та з нагоди прийдешнього свята  – Дня медичного працівника, вручив подяки кращим працівникам КНП «Олевська центральна лікарня»: лікарю-анестезіологу ВАІТ Жанні Крекотень, медичній сестрі анестезистці ВАІТ Наталії Левчук, інспектору відділу кадрів  Ларисі Хлань, заступниці головного лікаря з організаційно-методичної роботи Жанні  Павлюк.