Медичних працівників Олевщини привітали з професійним святом

У третю неділю червня Україна завжди відзначає  День медичного працівника – професійне свято тих, хто присвятив себе благородній справі – турботі про життя і здоров’я людини. 19 червня, медиків Олевської центральної лікарні та Центру первинної медичної допомоги вітали з їх професійним святом.

Цьогоріч карантин вніс корективи, тому вітали працівників галузі охорони здоров’я не в міському будинку культури, як це відбувається традиційно, а на території медзакладів.

Привітати медичних працівників завітали: секретар міської ради Віталій Шейко, заступник міського голови Яків Осипчук, голова Олевської РДА Лариса Хоречко, заступник голови райради Олександр Ковальчук, помічник народного депутата України Андрія Пузійчука, заступник голови Житомирської обласної ради Сергій Крамаренко та депутат міської ради Анатолій Повар.

Гості звертаючись до медичних працівників району, висловили їм теплі слова вдячності за нелегке служіння в часи пандемії, побажали життєвих гараздів, здоров’я та благополуччя їм та їхнім родинам, ніколи не втрачати віри та оптимізму, щоб обрана професія завжди приносила задоволення.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток галузі охорони здоров’я та з нагоди Дня медичного працівника подяки Олевської міської ради та грошові премії отримали: лікар-педіатр, завідувач АЗПСМ смт. Дружба Тамара Сосніч, лікар-педіатр, завідувач АЗПСМ м.Олевськ Оксана Бакаєва, лікар-терапевт АЗПСМ м.Олевськ Олена Іжевська, завідувач ФП с.Майдан-Копищанський Алла Руденко, завідувач АЗПСМ с.Кишин Олена Сорока, медичний статистик Валентина Мельник, фельдшер-лаборант КДЛ Олена Новак, чергова медична сестра приймального відділення Надія Андрійчук, чергова медична сестра терапевтичного відділення Наталія Ковлальчук, чергова медична сестра педіатричного відділення Лідія Козловець, старша медична сестра неврологічного відділення Тетяна Кравчук, чергова медична сестра ВАІТ Любов Попкова, чергова медична сестра лор-очного-травматологічного відділення Алла Лисенко, молодша медична сестра хірургічного відділення Олена Шибецька, молодша медична сестра поліклінічного відділення Інна Остапчук, чергова молодша медична сестра інфекційного відділення Оксана Ліпей, водій гаража Михайло Богданець, інженер по будівлям та спорудам Микола Федорович, молодша медична сестра пологового відділення Лариса Козловець, акушерка жіночої консультації Людмила Потапчук, чергова сестра медична педіатричного відділення Наталія Дворецька, фельдшер виїзної бригади ЕДМ Галина Ломакіна, фельдшер виїзної бригади ЕДМ Василь Сорока.

Також від аптечної мережі «Первоцвіт-фарм» медичні заклади отримали солодкі подарунки.

Більше фото дивіться на нашій офіційній сторінці в соціальній мережі Фейсбук.