Затвердження Регламенту роботи закладів дошкільної освіти в умовах адаптивного карантину та інші питання виконкому

28 червня відбулось засідання виконавчого комітету міської ради. Загалом було розглянуто 19 питань, які включали в себе зміну графіку роботи працівників виконавчого апарату Олевської міської ради, Центру надання адміністративних послуг Олевської міської ради, в.о. старост та діловодів сіл та селищ Олевської ОТГ на період карантину. Більш детально про це читайте на сайті Олевської міської ради.

Традиційно розглядалось виділення матеріальної допомоги. Для 23 жителів  громади було виділено понад 15 тисяч гривень. В ході обговорень в.о. старости села Кам’янка Олександр Корнійчук запропонував збільшити виділену одному з жителів села Кам’янка допомогу до 1000 гривень. Всі присутні члени виконкому підтримали проєкт рішення зі змінами.

Також одноголосно було вирішено порушити клопотання перед головою Олевської районної державної адміністрації про присвоєння почесного звання «Мати-героїня» 46-річній жительці села Майдан, яка народила та виховала п’ятеро дітей до 8-річного віку.

Члени виконкому дозволили дошкільним навчальним закладам освіти, центрам розвитку дитини Олевської ОТГ передати безоплатно продукти харчування до КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)». Таке рішення прийняте для того, щоб доцільно використати продукти харчування, які залишилися через зачинені дитячі садочки у зв’язку з карантинними обмеженнями.

Було затверджено відповідно до МОЗ України Регламент роботи закладів дошкільної освіти в умовах адаптивного карантину. Він визначає протиепідемічні вимоги до дитячих садочків, виконання яких спрямоване на запобігання ускладнення епідемічної ситуації та гарантування безпечного перебування усіх учасників освітнього процесу в закладі дошкільної освіти, який функціонує в умовах напруженої епідситуації.

Також були прийняті рішення про внесення змін до штатного розпису

Зольнянського та Юрівського дитячих садочків. Було вирішено ввести на 0,5 ставки старшої медичної сестри з 01 липня 2020 року в обидва заклади.

Також були прийняті питання про затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Олевська центральна лікарня» Олевської міської ради за І квартал 2020 року, надання дозволу на розміщення реклами, затвердження містобудівних

умов та обмежень, продовження термінів дії паспортів прив’язки тимчасових споруд та ін.

Залишити коментар