У Олевській ОТГ від COVID-19 одужали всі хворі

На Олевщині за останню добу одужали троє осіб від коронавірусної інфекції.

Так, станом на 2 червня 2020 року в Олевському районі не залишилось офіційно підтверджених активних випадків захворювання COVID-19. Усі 13 пацієнтів у яких було підтверджено коронавірус одужали. Про це повідомляє Житомирський обласний центр громадського здоров’я.

За даними Житомирського обласного лабораторного центру за минулу добу у Житомирській області зареєстровано нових лабораторно підтверджених випадків – 13.

Всього випадків (з наростаючим підсумком) – 1421.

Одужало всього – 835.

Померло всього – 30

Пам’ятайте! За порушення норм, спрямованих на запобігання поширенню COVID-19, встановлено адміністративну та посилено кримінальну відповідальність!

Тож, закликаємо не нехтувати правилами безпеки і надалі користуватись засобами індивідуального захисту у громадських місцях та транспорті.