Пошук житла для дітей-сиріт, дітей позбалених батьківського піклування, осіб з їх числа

Олевська міська рада у 2020 році планує придбати за рахунок співфінансування з обласного  та місцевого бюджетів соціальне житло для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа. Соціальне житло має бути придатним для проживання, благоустроєним та відповідати встановленим санітарно-технічним нормам, а також облаштовано каналізацією, мати систему опалення, водопостачання, енергопостачання.

Загальна площа житла має складати від 31 кв.метра.

Особи, які бажають запропонувати своє житло для продажу можуть подати до Управління містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства Олевської міської ради, яке знаходиться за адресою: м.Олевськ, вул.Свято-Миколаївська,4, такі документи:

• технічна документація на житловий об’єкт;
  • документ, який підтверджує право власності на житло;
  • документи, які підтверджують відсутність заборон, арештів, іпотек, відповідно до чинного законодавства;
  • довідку з місця проживання щодо осіб, зареєстрованих у житловому об’єкті, який купується.

Термін подачі документів до 08 серпня 2020 року.

Телефон для уточнення: 0977336437 Ніна Анатоліївна