Міський голова привітав будівельників з професійним святом

Щороку в другу неділю серпня в Україні відзначають День будівельника. З цієї нагоди, міський голова Олег Омельчук привітав працівників будівельних організацій з професійним святом.

Вітаючи представників будівельної галузі зісвятом, Олег Васильович зазначив, що неможливо сьогодні уявити розвиток громади без будівельників, які своєю нелегкою, але такою потрібною працею приносять комфорт, будуючи житло, школи, садочки, дороги – – все, без чого не можливо уявити існування сучасного суспільства. Також міський голова побажав всім працівникам міцного здоров’я, миру, добра, успіхів та натхнення у роботі.

Також від Олевської міської ради подяки та грошові премії отримали кращі працівники ПП «СПЕЦРЕМБУДСЕРВІС-А»: робітник Руслан Кравченко, столяр будівельник Петро Шибецький, маляри-штукатури Тимощук Валентина Анатоліївна та Тимощук Валентина Степанівна; та ТОВ «ОЛЕВСЬКГАЗБУД»: зварювальник пластмас Олексій Іщенко,електрозварювальник Віктор Корнійчук.