За добу в Олевському районі було підтвердежно 2 нових випадки захворювання COVID-19

За даними Житомирського обласного лабораторного центру протягом минулої  доби (13 серпня) в Олевсьокму районі було підтверджено 2  нових випадки захворювання на коронавірус.

Всього на Олевщині з початку пандемії було лабораторно підтверджено (з наростаючим підсумком) 23 випадки захворювання COVID-19.

16 жителів району, у яких раніше було підтверджено коронавірус, вже одужали та один житель, нажаль, помер.

За минулу добу в Житомирській області підтверджено 67 нових випадків. З початку року всього підтверджено 2 333 випадків в області, з них 1 621 особа одужала, 49 людей померли.

За 13 серпня найбільше випадків захворювання на коронавірус зареєстровано у м.Житомирі – 20, Коростенському – 12 та Романівському районах – 10.

Пам’ятайте! Аби уникнути захворювання на коронавірусну інфекцію, дотримуйтеся основних правил:

– ретельно мийте та дезінфікуйте руки;

– носіть захисну маску в громадських місцях;

– уникайте великого скупчення людей та дотримуйтеся соціальної дистанції.