День Прапора, День Незалежності та День громади: у Олевській міській раді обговорили план заходів

18 серпня міський голова Олег Омельчук провів робочу нараду, на якій  обговорили проведення заходів до відзначення Дня прапора, 29-ї річниці Дня Незалежності України та Дня громади.

Під час наради присутні обговорили ряд важливих питань, що стосуються організації та проведення свят. Цього року святкування буде відрізнятись від минулих років, тому що триває адаптивний карантин. Також всі заходи будуть проводитись з дотриманням карантинних вимог.

Напередодні свят відбудеться презентація книги «Миттєвості життя громади (2016-2019) роки»/

До Дня прапора буде організований велопробіг у вишиванках та звичайно буде урочисте підняття прапора.

До Дня Незалежності та Дня громади, яке цього річ вперше запровадили, пройде традиційне покладання квітів до могил борців за незалежність. Цього ж дня планується історичний диспут, святкові виставки, музичні вітання та нагородження.

А трохи згодом на сайті Олевської міської ради буде опубліковано анонс всіх заходів.