На Олевщині відзначили День дошкілля

В останню неділю вересня своє професійне свято відзначали працівники закладів дошкільної освіти. Тож 25 версеня в ЦХЕТУМі  відбулись урочистості з нагоди святкування Всеукраїнського дня довкілля.

Наразі в Олевській громаді функціонує 27 дошкільних навчальних заклади, серед яких 3 центра розвитку дитини. Кожен з них має свою історію, традиції, колектив із власним стилем роботи та спільною метою – виховання здорових, розумних, готових до подальшого життя маленьких громадян.

Працівників дошкільних установ із професійним святом щиро привітали керуючий справами виконавчого комітету Олевської міської ради Юрій Русин, голова Олевської РДАЛариса Хоречко, в. о. голови райради Олександр Ковальчук, помічник народного депутата України Володимира Арешонкова Валерій Троян, депутат Житомирської обласної ради Олег Казюк, начальник відділу освіти молоді та спорту Валерій Левченко, голова Олевської районної організації профспілки працівників освіти і науки України Наталія Яценко.

Вітаючи працівників дошкілля гості висловили подяку за щоденну, нелегку роботу, піклування та виховання наймолодших громадян. Також побажали міцного здоров’я, оптимізму, натхнення, любові, професійних успіхів та здійснення усіх мрій.

Від Олевської міської ради грамоти та грошові нагороди отримали: помічник вихователя Олевського ДНЗ №2 «Малятко» Юлія Ліпей, вихователь Олевського ЦРД №2 «Сонечко» Лілія Харипончук, кухар Тепеницького ДНЗ №24 «Віночок» Валентина Зейрук, помічник вихователя Зубковицького ДНЗ №23 «Дзвіночок» Інна Гайченя, старша медична сестра Кишинського ДНЗ «Дзвіночок» Валентина Сорока, завгосп Кам’янського ДНЗ №9 «Світлячок» Віталіна Головенко, соціальний педагог Олевського ЦРД №1 «Зірочка» Наталія Вдовенко, практичний психолог Олевського ЦРД №1»Зірочка» Вероніка Гергало, помічник вихователя Олевського ЦРД №2 «Сонечко» Мотрона Савченко, кухар Юрівського ДНЗ №35 «Золотий ключик» Ніна Степанюк, праля Олевського ЦРД №3 «Золотий ключик» Тетяна Шибецька, помічник вихователя Покровського ДНЗ Наталія Корбун, помічник кухаря Олевського ДНЗ №10 «Струмочок» Ганна Ходюк та Кишинського ДНЗ «Дзвіночок» Оксана Гришковець.

Також за вагомі досягнення у професійній діяльності кращі працівники отримали грамоти, подяки та грошові премії від: Верховної ради України, Житомирської обласної ради, Олевської районної ради і адміністрації та профспілки освіти.

Напередоні заходу помічник народного депутата України Андрія Пузійчука Назар Мартиненко також передав вітання від депутата та вручив подяки та цінні подарунки музичному керівнику Олевського ЦРД №2 «Сонечко» Олені Торубаровій та вихователю Олевського ДНЗ №10 «Стуромочок» Наталії Мичко.

Більше фото дивіться на нашій офіційній сторінці в соціальній мережі Фейсбук.