Ситуація з COVID-19 погіршується щоденно!

Олевське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області повідомляє, що станом на 23 жовтня в Україні зафіксовано 7517 випадків коронавірусної хвороби,  в Житомирській області за минулу добу   зареєстровано новий антирекорд – 426 нових лабораторно підтверджених випадків.

Відповідно до встановленого рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 15.10.2020року № 37 на території Коростенського, Лугинського, Любарського, Черняхівського, Чуднівського районів Житомирської області визначений «червоний» рівень епідемічної небезпеки, всі інші райони області, в тому числі Олевський, віднесені до «помаранчевої» зони.

У зв’язку зі значним погіршенням епідемічної ситуації та враховуючи проведення місцевих виборів, які відбудуться 25 жовтня, Олевське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області просить всіх громадян бути максимально відповідальними та дотримуватися простих правил: носити маску, тримати соціальну дистанцію, за можливості взяти  із собою свою власну ручку та
користуватися антисептиком до та одразу після відвідування виборчої дільниці.
Бережіть себе та своїх близьких!