Інформація про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єктів нерухомості, що належать до комунальної власності Олевської міської ради

Конкурс відбудеться:   17 листопада 2020 року о 15:00 годині в приміщенні Олевської міської ради за адресою: 11001, вул. Свято-Миколаївська, 4, м.Олевськ, Житомирська обл. (великий  зал)Тел.+38 (04135)2-11-52.

Конкурсний відбір проводиться щодо об’єктів комунального майна, а саме:

  1. Приміщення в нежитловій будівлі навчального корпусу Олевського міжшкільного навчально-виробничого комбінату, загальною площею – 52,2 м2, за адресою: 11002, вул. Пушкіна, 9, м.Олевськ, Житомирської області. 

Балансоутримувач: Відділ освіти, молоді та спорту Олевської міської ради.

  1. Приміщення в нежитловій будівлі, загальною площею – 7,0 м2, за адресою: 11036, вул. Національного визволення, 54-б, с.Майдан, Коростенського району, Житомирської області.

Балансоутримувач: Олевська міська рада.

Замовник робіт з оцінки об’єкта – Олевська міська рада.

Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості об’єктів оренди.

Кінцевий термін подання документів – за чотири робочих дні включно до оголошеної дати проведення конкурсу.

Строк виконання робіт -15 календарних днів.

Очікувана найбільша ціна надання послуг з оцінки об’єкта оцінки – 1330,00 грн.

Конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності буде здійснюватися відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єктів комунальної власності Олевської ОТГ, що підлягають наданню в оренду та відчуженню, затвердженого рішенням 55 сесії Олевської міської ради 7 скликання від 25.06.2020 року № 1682.

Вимоги до оформлення конкурсної документації: у письмовому вигляді, українською мовою, прошита, пронумерована, скріплена печаткою та підписом учасника конкурсу, подається в запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті, який реєструється у загальному відділі Олевської міської ради.

 До підтвердних документів належить:

  • заява про  участь  у  конкурсі  з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою   Положенням формою (Додаток 2 до Положення);
  • копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють  у   штатному  складі  і  яких  буде  залучено  до проведення оцінки та підписання  звіту  про  оцінку  майна;
  • письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено до проведення   робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми   особистими підписами, а також копії кваліфікаційних документів оцінювачів у разі залучення; 
  • копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту  Фондом Держмайна України;
  • інформація про учасника щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним,  з незалежної оцінки (довільної форми).

Конкурсна пропозиція подається в запечатаному конверті і має містити:

1) пропозицію щодо ціни виконання робіт;

2) калькуляцію витрат, пов’язаних з виконанням робіт;

3) строк виконання робіт (у календарних днях).

Вимоги до учасників конкурсу:

До участі у конкурсі допускаються претенденти, які діють  на підставі чинного сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, яким передбачено провадження практичної діяльності  з оцінки майна за напрямом І «Оцінка об’єктів у матеріальній формі» та спеціалізацією в межах цього напряму 1.1 «Оцінка нерухомих речей (нерухомого майна, нерухомості) у тому числі земельних ділянок, та майнових прав на них».

–    Для зарахування балів згідно з Положенням будуть враховуватися кваліфікаційні свідоцтва (кваліфікаційні документи) оцінювачів, що мають загальний стаж професійної діяльності: не менше 3 років (для оцінки нерухомих речей (нерухомого майна, нерухомості), у тому числі земельних ділянок, та майнових прав на них.

–     Наявність відповідної кваліфікації оцінювачів стосовно оцінки об’єкта майна, що  підтверджуються чинними кваліфікаційними документами оцінювачів та свідоцтвами про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів відповідно до наказу ФДМУ від 10.06.2013 року №796.

–     Наявність досвіду суб’єкта оціночної  діяльності  у  проведенні  оцінки подібного об’єкта оцінки. 

–     Наявність оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки та підписання  звіту про  оцінку майна, та їх особистого досвіду у проведенні оцінки подібного майна.

–     Наявність письмової згоди оцінювачів, яких додатково буде залучено до виконання робіт з оцінки майна.

Конкурсна комісія з відбору суб’єктів оціночної діяльності

Залишити коментар