Олевський район з «червоним» рівнем епідемічної небезпеки поширення COVID-19

6 листопада відбулось засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Було обговорено питання про застосування обмежень на території Олевського району з «червоним» рівнем епідемічної небезпеки поширення COVID-19 відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID -19, спричиненої коронавірусом SARS- CoV-2.

З урахуванням пропозицій та зауважень, внесених в ході обговорення вирішили до 20 листопада:

• призупинити проведення другого етапу Всеукраїнської олімпіади з базових дисциплін у навчальних закладах району;
  • призупинити приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері культури, крім відвідувачів Олевської музичної школи Олевської міської ради;
  • обмежити роботу суб’єктів господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо) до 22.00 години;
  • призупинити приймання відвідувачів у торгівельно-розважальних центрах;
  • призупинити приймання відвідувачів в інших закладах розважальної діяльності;
  • посилити епідеміологічні заходи згідно вимог чинного законодавства суб’єктами господарювання, які проводять діяльність у сфері торгівельного і побутового обслуговування населення.

Протокол №36