Постанова про визнання особи обраною міським головою

МІСЦЕВІ ВИБОРИ
25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ
Олевська міська територіальна виборча комісія

Коростенського району  Житомирської області

ПОСТАНОВА

м. Олевськ

14 год. 00 хв.

“05” листопада 2020 року                                                                                     № 61

Про визнання особи обраною міським головою

За підсумками та результатами голосування 25 жовтня 2020 року найбільшу кількість голосів виборців поданих за кандидата на посаду Олевського міського голови в межах єдиного одномандатного виборчого округу 5965 (п’ять тисяч дев’ятсот шістдесят п’ять), що становить 47,72% голосів виборців, від кількості виборців, які взяли участь у голосуванні за Лисицького Сергія Івановича.

Відповідно до пункту 1 частини 1 статті 278 Виборчого кодексу України на підставі протоколу про результати голосування з виборів Олевського міського голови Коростенського району Житомирської області від « 05 » листопада 2020 року Олевська міська територіальна виборча комісія Коростенського району Житомирської області постановляє:

1. Визнати обраним Олевським міським головою Коростенського району Житомирської області: Лисицький Сергій Іванович, 1973 року народження, зубний лікар, приватне підприємство «Дента ЛІС», проживає в м. Олевськ Коростенського району Житомирської області, безпартійний, висунутий Житомирською Обласною організацією ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ».
  2. Цю постанову вивісити для загального ознайомлення на стенді офіційних матеріалів Олевської міської територіальної виборчої комісії Коростенського району Житомирської області та оприлюднити на офіційному веб-сайті Олевської міської ради.

Голова Олевської міської територіальної виборчої комісії Коростенського району Житомирської області     _______________ С.Гилюк

Секретар Олевської міської територіальної виборчої комісії Коростенського району Житомирської області _______________ В.Гришенчук