Подяка за меблі для ЦРД №1 «Зірочка»

Олевська міська рада, колектив Центру розвитку дитини №1 «Зірочка», вчитель англійської мови та діти висловлюють щиру подяку депутату Олевської міської ради, директору ДП «Олевський лісгосп АПК» Вовку Сергію Анатолійовичу за подаровані меблі в кабінет англійської мови.

Ваша підтримка — свідчення Вашого небайдужого ставлення до проблем дошкілля в Україні і розуміння непересічної важливості дошкільного виховання. Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Низький уклін Вам за вашу натхненну і самовіддану працю, за вашу непохитну віру у майбутнє нашого краю.

Хай Господь Бог сторицею віддячить за ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану дітям.