Міський голова Сергій Лисицький відвідав спортивну школу

30 грудня міський голова Сергій Лисицький разом зі своїм заступником Юрієм Данюком та депутатом міської ради Ярославом Іванченком відвідали МО ВФСТ «Колос», де зустрілись з її головою Володимиром Рабошем та членом виконкому організації Михайлом Савчуком.

Представники МО ВФСТ «Колос» отримали спортивний інвентар та ознайомили керівництво міської ради з календарним планом організації на 2021 рік.

Крім того, присутні відвідали спортивний зал ДЮСШ та особисто оцінили стан приміщення. Наразі спортивна школа потребує ремонту.

Сергій Іванович зазначив: «Ми будемо шукати шляхи вирішення таких проблем в громаді, в тому числі – із залученням спонсорів. Розпочати ремонт потрібно зі спортивного залу, адже це в першу чергу безпека дітей».

Також міський голова дав доручення надати інформацію, необхідну для початку поточного ремонту, та взяв під особистий контроль вирішення нагальних проблем приміщення, що стосуються безпеки перебування дітей у закладі.