З Різдвом Христовим!

Шановні жителі Олевської громади! Прийміть найщиріші вітання  з величним, світлим та радісним святом Різдвом Христовим!

Щороку яскрава Різдвяна зірка сповіщає про прихід свята, якого чекають цілий рік як дорослі, так і діти. Воно несе кожному з нас добрі новини, зміни на краще, здійснення мрій та бажань.

Нехай кожна оселя в цей день наповниться світлою радістю та дзвінким дитячим сміхом, а прийдешній рік для всіх буде багатим на добро та принесе достаток в кожну оселю.

Щиро зичу кожній родині любові та добробуту, здоров’я та благополуччя, віри та натхнення у здійсненні благородних справ.

Нехай цей світлий день об`єднає усіх нас, хто зустрічає це свято у колі найближчих і найдорожчих людей, та тих, хто далеко від рідної домівки і благословляє наші помисли, слова і справи.

Христос рождається! Славімо Його!

З найкращими побажаннями

міський голова                                                             Сергій Лисицький