З нагоди 150-ї річниці від Дня народження Лесі Українки в Олевській громаді проходить онлайн-конкурс для учнівської молоді та дорослих

Щоб взяти участь у конкурсі, потрібно:

• створити відео-роботу з декламуванням поезій, уривків із творів;
  • вокальний номер на слова поетеси;
  • інші оригінальні творчі аудіо-візуальні номери, пов’язані із творчістю Лесі Українки.

Вікова категорія: від 14 років (учні загальноосвітніх, позашкільних та сердніх закладів освіти, а також дорослі, які проживають на території Олевської громади.

Конкурсні відео-виступи приймаються до 22 лютого (включно).

Щоб роботу було прийнято, ВАЖЛИВО, завантажити відео у хорошій якості,  (лише горизонтальне положення камери!) на ресурс YOUTube, вказавши в описі прізвище, ім`я та назву твору.

Заявку заповнювати за посиланням:

Призи: грошові винагороди.

Якщо ви бажаєте взяти участь у конкурсі ознайомтесь обов’язково з Положенням онлайн-конкурсу.