За останні 3 дні вивезено близько 500 тонн снігу

Олевська міська рада повідомляє, що продовжуються комплексні роботи по очищенню доріг від снігу по всій території Олевської громади.

За словами заступника міського голови Сергія Гончара, за останні 3 дні було вивезено понад 500 тонн снігу. Щодня задіяно в роботі  близько 20-ти одиниць  спеціальної снігоочисної техніки.

Варто додати, що у безпосередньому підпорядкуванні Олевської міської ради наявний один трактор (в бригаді благоустрою). Участь у ліквідації наслідків негоди прийняло ДП “Будпослуги-2”, яке перемогло у конкурсі, щодо надання послуг по снігоприбиранню та снігоочищенню Олевської громади. Також до очистки вулиць та провулків від снігу було залучено спецтехніку ТОВ «Олевське орендне підприємство теплових мереж». По селах громади до снігоочисної кампанії долучаються і небайдужі жителі.

Сьогодні, 17 лютого, роботи продовжуються. Триває механізоване і ручне прибирання снігу.